Terminis vanduo ACQUA TERMALE, 1000ml

  • Prekės kodas: Terminis vanduo
  • Prieinamumas: Sandėlyje

23.00€

Mūsų terminis vanduo "Acqua Termale" - tikras mineralų ir naudingųjų medžiagų šaltinis. Jis praturtina odos struktūrą, suteikdamas daugiau elastingumo ir stangrumo.

Šis mineralinis vanduo, klasifikuojamas kaip natrio chloridas, kurio neutralus pH. Sudėtyje gausu kalcio, magnio ir kitų mikroelementų, kurie yra būtini sveikam kūno funkcionavimui.

Druskos, esančios "Acqua Termale" tiesiogiai veikia odos struktūrą, o ypatinga sudėtis palengvina osmosinę absorbciją, kai oda atgauna pusiausvyrą. Šis natūralus procesas vyksta visose gyvosiose ląstelėse ir yra pagrįstas vandens srauto difuzija iš sričių, kuriose ji yra santykinai maža ir mažinimas druskos koncentracijos tose srityse, kuriose yra didelė, per pusiau laidžią membraną.

Galutinis rezultatas yra dviejų medžiagų, kurios palengvina vandenyje esančių elementų, ypač natrio, absorbciją per odą pusiausvyra, dėl kurios atsinaujina ir gerėja audinių, odos ir akių poodinio audinio tonas.

"Acqua Termale" veiksmingai atkuria odos barjerinę funkciją, mažina odos jautrumą. Dėl natūralių veikliųjų sudedamųjų dalių, esančių jo sudėtyje ramina ir švelnina odą.Susijusios prekės

Strijų profilaktikai skirtas aliejus STOP BODY STRETCH, 150 ml
55.00€
Strijos - tai ant odos atsirandantys šviesūs rausvos ar melsvai rausvos spalvos ruoželiai. Iš pradžių jie būna ryškesni, po to tampa mažiau pastebimi. Strijų atsiranda ten, kur oda tempiama - pilvo, krūtų, sėdmenų, šlaunų, juosmens, klubų srityse. Dažniausios atsiradimo priežastys: nutukimas, endokr..
Veido kremas NATURAL GOLD ESSENCE CREAM, 50 ml Veido kremas NATURAL GOLD ESSENCE CREAM, 50 ml
69.00€
Išskirtinis veido kremas, kurio sudedamųjų dalių kokteilis su šafranu efektyviai kovoja prieš raukšles, suteikdamas odai jaunatvišką išvaizdą .Šafranas dar vadinamas "Raudonuoju auksu", nes tai pats brangiausias prieskonis pasaulyje, dabar naudojamas ir kosmetikoje, dėl savo jauninamųjų savybi..
Strijų profilaktikai skirtas aliejus STOP BODY STRETCH, 500 ml Strijų profilaktikai skirtas aliejus STOP BODY STRETCH, 500 ml
85.00€
Strijos - tai ant odos atsirandantys šviesūs rausvos ar melsvai rausvos spalvos ruoželiai. Iš pradžių jie būna ryškesni, po to tampa mažiau pastebimi. Strijų atsiranda ten, kur oda tempiama - pilvo, krūtų, sėdmenų, šlaunų, juosmens, klubų srityse. Dažniausios atsiradimo priežastys: nutukimas, endokr..
Stangrinamasis aliejus-gelis FORTIFICATORE Di CORPO, 250 ml Stangrinamasis aliejus-gelis FORTIFICATORE Di CORPO, 250 ml
49.00€
Esant dideliam svorio kritimui ar besilaikant dietų, pastebimai sumažėja odos elastingumas, atsiranda ryškūs odos "sukritimai". Reguliarus stangrinamojo aliejaus-gelio naudojimas padeda pašalinti odos suglebimo požymius. Ypač efektyviai veikia pilvo, krūtinės, vidines rankų ir šlaunų odos sritis.&nb..
Stangrinamasis aliejus-gelis FORTIFICATORE Di CORPO, 1000 ml Stangrinamasis aliejus-gelis FORTIFICATORE Di CORPO, 1000 ml
125.00€
Esant dideliam svorio kritimui ar besilaikant dietų, pastebimai sumažėja odos elastingumas, atsiranda ryškūs odos "sukritimai". Reguliarus stangrinamojo aliejaus-gelio naudojimas padeda pašalinti odos suglebimo požymius. Ypač efektyviai veikia pilvo, krūtinės, vidines rankų ir šlaunų odos sritis. Su..